⚡️ OTELİMİZ DÜZENLİ OLARAK DEZENFEKTE EDİLMEKTEDİR. ⚡️
Beğer Otel

BEĞER HOTEL

Beğer Otel, 400 kişilik Restaurantı, açık yüzme havuzu cafeterya ve 600 kişilik toplantı ve seminer salonu ile hizmete girdi. Beğer Otel olarak 24 saat merkezi sistem ısıtma, Split klima, lobide oturma keyfi, günün yorgunluğunu atacağınız soğuk ve sıcak içecek sunduğumuz Lobi bar hazırladık. Ayrıca; Nişan, kına düğün, nikah gibi her türlü özel gün ve geceler için geniş ve ferah bir ortam sunuyor, tüm müşterileri bekliyoruz.

BEĞER HOTEL

Köklü ve, Çağdaş

Köklü gelenekler, çağdaş konfor ve özenli hizmet, beklentilerin ötesine geçen davet ve toplantılar düzenlemek için birleşiyoruz. Titizlikle çalışan konferans servisleri yetkilileri, konferans concierge, ziyafet ve mutfak ekipleri, ses ve ışık teknisyenleri ve Teknoloji Kâhyası, her ayrıntıyla tek tek ilgileniyoruz..Konaklamada evinizi aratmayacak misafir perverliğimiz bölgemizin ve Türk mutfağının lezzetli yemekleri zihninizde vaz gecilmez bir yer edinecektir.Hayallerinizi süsleyen düğün, salonlarımızın eşsiz ihtişamının konfor ve kaliteyle birleştiği görkemli bir gecede sizi bekliyor.

Konuklarınızın başını döndürecek bu özel gecede tüm istek ve ihtiyaçlarınız profesyonel ekibimiz tarafından karşılanırken, ayrıcalıklarını bütünüyle yaşayacaksınız. Mükemmel dekore edilmiş salonlarımızda yapacağınız Organizasyonun keyfine varacağınız düğünse, özel yıldızlarla bezenmiş gökyüzünün yalnızca siz düğün sahipleri için parıldadığını hissedeceğiniz salonumuzda konforunu konuklarınızla birlikte yaşayabilirsiniz. En mutlu gününüzün keyfini konuklarınıza benzersiz bir tecrübe yaşatmak için sağladıkları sıra dışı konfor ve sundukları eşsiz atmosferle bizi tercih edebilirsiniz.

Otel Hakkında

HİZMETLER

400 kişilik Restaurantı, açık yüzme havuzu cafeterya ve 600 kişilik toplantı ve seminer salonu ile hizmete girdi. Beğer Otel olarak 24 saat merkezi sistem ısıtma, Split klima, lobide oturma keyfi, günün yorgunluğunu atacağınız soğuk ve sıcak içecek sunduğumuz Lobi bar hazırladık.

Konfor

Önceliğimiz, sizin rahatınız. Dinlenmek ve güne zinde başlamak için, rahat edeceğiniz en özel ortamı hazırladık.

Kalite

Hep en isiyi için En özel ikramlar, önemli gün sürprizlerimiz ve çok beğenilen oda servisimiz her zaman hizmetinizde.

Mutluluk

Bir gün değil, her gün Beğer Hotel'de sizi mutlu edecek sürprizler var. Tüm özel günlerinizde bu keyfi yaşayabilirsiniz.

Size özel

Ev ve toplantı salonları buluştu Rahat ve huzurlu bir dinlenmeden sonra, isterseniz özel toplantı salonumuzda çalışmanıza başlayabilirsiniz.

ODA AYIRT